.

.

Нови пристигнување до 2015 Мажите Lycra долг ракав сурфање на ветер Wetsuit bodyboard пливање, нуркање Фустан бански обука Нуркањето облека

Нови пристигнување до 2015 Мажите Lycra долг ракав сурфање на ветер Wetsuit bodyboard пливање, нуркање Фустан бански

DEN 1023.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Материјал:
Lycra,Spandex
Број На Модел На:
703 факс

Стоката во категоријата