.

.

Авто Сјај Екстремни Големи Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Метри

Авто Сјај Екстремни Големи Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Метри

DEN 256.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Ширина:
60cm
Бренд Име:
AUTOSUNNY
Објектот Должина:
80cm
Објектот Дијаметар:
0.0001inch
Специјални Функции:
Вафли Ткаат за Брз Сува
Материјал Тип:
Микрофибер
Објектот Тежина:
160g

Стоката во категоријата