.

.

Zakka 200pcs/многу Симпатична Девојка се Облекуваат Форма Дома Декорација Kraft Хартија Картички Labels Висат ознаки Diy Бонбони Подарок Заврши Картичка Бесплатен Превозот

Zakka 200pcs/многу Симпатична Девојка се Облекуваат Форма Дома Декорација Kraft Хартија Картички Labels Висат ознаки

DEN 336.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
5 x 5 cm
празник:
Универзална,Назад На Училиште,Денот на Вљубените,Забава,Роденден
Музика:
No
Број На Модел На:
Zakka34WS
Шема:
Една страница Тип
Стил:
Луѓе
Материјал:
350 грама на чиста целулоза одделение kraft (за два покер дебелина)
Големина:
5 x 5 cm (1.97'' x 1.97'')
Трговија на големо:
200 компјутери / многу; Мин цел = 1 многу
Пакет:
Opp Кеси или Картонска Кутија
Дупка Со Дијаметар Од:
4 mm
Обликот:
Дама Облечи Форма
Употреба:
Читање Карти, Тагови, Налепници, итн.
Број На Модел На:
Zakka34WS
Тип:
Kraft Хартија Етикетата
Функција:
Еколошки ,Не-токсични

Стоката во категоријата