.

.

Нови Пристигнување Полиестер Машина за Шиење Нишка како Шиење, Quilting нишка * 39 Мешани Бои, 40-ти години/2 гајтанот

Нови Пристигнување Полиестер Машина за Шиење Нишка како Шиење, Quilting нишка * 39 Мешани Бои, 40-ти години/2 гајтанот

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Simthread
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Ниска Намалување
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
40-ти години/2
Должина:
200 yards
боја:
39 бои
Употреба:
Шиење
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата