.

.

1.5 KW 380V 3.8 A 1500watt VFD инвертори фрекфенција конвертори вектор за контрола AC ДИСК

1.5 KW 380V 3.8 A 1500watt VFD инвертори фрекфенција конвертори вектор за контрола AC ДИСК

DEN 2781.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Фрекфенција:
0~300Hz
Големина:
150*100*135mm
Излезниот Напон:
3 фаза 0-380V
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
3 фаза 380V
Излез Тип На:
Тројно
Број На Модел На:
VTP8-1R5-G3
Тежина:
1.3kg
Излезна Струја:
3.8 A
Излезна Моќност:
1.5 kw
Тип:
AC-DC-AC Инвертор
Номинална Фреквенција:
50Hz/60Hz

Стоката во категоријата