.

.

FR-770 Бенд sealer тефлон појас,големина 770*15mm за Континуирано Бенд Sealer Цврсти мастило бенд sealer,50pcs/торба,висока температура лента

FR-770 Бенд sealer тефлон појас,големина 770*15mm за Континуирано Бенд Sealer Цврсти мастило бенд sealer,50pcs/торба,висока

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Никој
Стил:
Единствен Лик
Материјал:
Полиестер / Најлон
Број На Модел На:
770*15mm
Ткаенина Тип:
Полиестер
Ширина:
15mm
Шема:
NO

Стоката во категоријата