.

.

1PC 4G LTE 22dbi висока добивка надворешна антена TS9 за HUAWEI модем E3131 E586 E5332 E5776 E589 MF80

1PC 4G LTE 22dbi висока добивка надворешна антена TS9 за HUAWEI модем E3131 E586 E5332 E5776 E589 MF80

DEN 236.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
4g антена
Фреквенција :
4G 690-2700Mhz
Конектор :
TS9
is_customized:
Yes
текст отпорност:
50Ohm
VSWR:
Добивка:
22dbi
Поларизација Тип:
Вертикална
Номинална моќност:
10W

Стоката во категоријата