.

.

година Черепот на КРАЛОТ Sportwear Велосипедизам Дресови Тим кратко sleeve Велосипедизам облека Мажите велосипед велосипед џерси или Велосипедизам џерси

година Черепот на КРАЛОТ Sportwear Велосипедизам Дресови Тим кратко sleeve Велосипедизам облека Мажите велосипед

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Дише,Брз Сува
Пол:
Мажи
Бренд Име:
XINTOWN
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер,Lycra,Микрофибер
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Sleeve Должина(cm):
Краток
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
CC0315
Тип:
велосипед облека

Стоката во категоријата