.

.

Жешка Нов Жените Лигавче Изјава Јака Синџир Смола Остава Pendant Ѓердан Колиер јака collana Femmes Joyas

Жешка Нов Жените Лигавче Изјава Јака Синџир Смола Остава Pendant Ѓердан Колиер јака collana Femmes Joyas

DEN 49.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Зелена, Розова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
8549
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
5.1 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
BLUELANS
Функција:
Расположение Tracker
Должина:
71cm

Стоката во категоријата