.

.

Дијамант Полирач, Средни Полирање,5x12mm,стоматолошка лабораторија, Порцелан и Zicronia,стоматолошка лабораторија материјал

Дијамант Полирач, Средни Полирање,5x12mm,стоматолошка лабораторија, Порцелан и Zicronia,стоматолошка лабораторија

DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Среден Ред
Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
DZicrxcib3
Состојка:
ГУМА МЕШАЊЕ СО ДИЈАМАНТСКИ ПРАВ
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
90%
Медиум Полирање:
Големина 5x12mm

Стоката во категоријата