.

.

Бесплатен Превозот 4'x6 Needlepoint Килими, рачно изработени тепих Нов Зеланд Волна Флорални дизајн

Бесплатен Превозот 4'x6 Needlepoint Килими, рачно изработени тепих Нов Зеланд Волна Флорални дизајн

DEN 7416.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Хотел,Дома
Број На Модел На:
F030-2006-4x6
Начини на Продажба:
трговија на големо, продажба
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Обликот:
правоаголник
Декорација Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Место:
дневна соба
Стил:
Европски и Американски Стил
дизајн:
Aubusson
Техника:
рака заврзана
Измијте Стил:
сува чиста
Големина:
4'X6'
Чистење Тип:
сува чиста
is_customized:
Yes
Занает:
Рачно изработени
Шема:
Флорални

Стоката во категоријата