.

.

Автомобил стил ABS хром намали вода спреј млазницата спреј paillette декорација светлина бар за Форд Фокус 2 се Фокусира 3 Kuga

Автомобил стил ABS хром намали вода спреј млазницата спреј paillette декорација светлина бар за Форд Фокус 2 се Фокусира

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
за Фокус 2, За Фокус 3, за KUGA, ЗА Ecosport, ЗА Fiesta
Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
FSLPD06
Бренд Име:
EAZYZKING
Објектот Должина:
4cm
Модел Година:
2009+
Објектот Ширина:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.10kg
Специјални Функции:
NO
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Автомобил модел:
за форд
Материјал:
ABS
Автомобил Производител:
Ford

Стоката во категоријата