.

.

Нови АНТЕНСКИ приклучок N да FME адаптер N машки да FME женски конектор брзо брод

Нови АНТЕНСКИ приклучок N да FME адаптер N машки да FME женски конектор брзо брод

DEN 71.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JX
Број На Модел На:
N-FME
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
FME

Стоката во категоријата