.

.

DHL бесплатен превозот Око Влошки, Под Око Печ,Eyelash Продолжување Lint Слободни Око Влошки

DHL бесплатен превозот Око Влошки, Под Око Печ,Eyelash Продолжување Lint Слободни Око Влошки

DEN 7080.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Навивам:
C
Дебелина:
0.12 mm
Должина:
10mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Количина:
1000 пара/многу
Големина:
7.6*2.9cm
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Број На Модел На:
lint слободни

Стоката во категоријата