.

.

1 x Батерија LIR LIR ГОДИНА 3.6 V копчето ќелија

1 x Батерија LIR LIR ГОДИНА 3.6 V копчето ќелија

DEN 46.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
LIR2016
Бренд Име:
Т&E
Номиналниот Капацитет:
Поставете Тип:
Само Батерии
Големина:
20x1.6mm

Стоката во категоријата