.

.

ИДНИНАТА на Велосипедот Матични Јаглерод & Алуминиумска Легура матични сјаен финиш 3 бои патот mtb велосипед произлегува 6 степени бесплатен превозот

ИДНИНАТА на Велосипедот Матични Јаглерод & Алуминиумска Легура матични сјаен финиш 3 бои патот mtb велосипед произлегува

DEN 367.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6 mm
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Висина:
36 - 45mm
Материјал:
Алуминиум Легура +3K карбонски влакна
боја:
црвено / сино / зелено

Стоката во категоријата