.

.

dashmats автомобил-стил, додатоци табла покрие случај за BMW серија 3 320i 328i 335i 330d 318i F30 F31 F35 2005 2012 RHD

dashmats автомобил-стил, додатоци табла покрие случај за BMW серија 3 320i 328i 335i 330d 318i F30 F31 F35 2005 2012

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Автомобил Направи:
за BMW серија 3 E91 E92 E93 E90 F30 F31 F35
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Објектот Должина:
100inch
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
dacron
Специјални Функции:
маска светлина
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува

Стоката во категоријата