.

.

1 x Батерија LIR1220 LIR 1220 3.6 V копчето ќелија

1 x Батерија LIR1220 LIR 1220 3.6 V копчето ќелија

DEN 70.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
LIR1220
Бренд Име:
Т&E
Номиналниот Капацитет:
Поставете Тип:
Само Батерии
Големина:
24.5x5mm

Стоката во категоријата