.

.

8.86*20mm 46g Најдобри Накит Нови Црна Кожа Wristband 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја Мода Затворач Мажите Хривнија Закачам

8.86*20mm 46g Најдобри Накит Нови Црна Кожа Wristband 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја Мода Затворач Мажите

DEN 376.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Granny Шик
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
Никој
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тип На Објект:
хривнија
Обликот:
исто како на слика
Големина:
View The Picture
боја:
исто како на слика
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
обложено:
Никој
Стил:
Моден
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)

Стоката во категоријата