.

.

H11 HID Xenon Чиста Бела Замена Автомобил 6000K 35W Светлата Headlamp Крушка Светилка за паркирање на Автомобил Извор на Светлина

H11 HID Xenon Чиста Бела Замена Автомобил 6000K 35W Светлата Headlamp Крушка Светилка за паркирање на Автомобил Извор

DEN 113.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип Socket:
H11
Ксенон Светлина Модел:
H12
Бренд Име:
MeiShangYang
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Производител:
Audi
За Автомобил Светилка:
За Магла
Извор На Светлина:
Ксенон
Автомобил модел:
сите
Автомобил Марка:
сите
Тип На Сијалица:
H8/H9/H11
Wattage:
35W

Стоката во категоријата