.

.

2017 Побрзаа Нови Шие-на Кеси се Шие На Кристал Маслиново Злато/сребрена Ноктот База Strass 4mm-8мм Користат За Прибор за Облека

2017 Побрзаа Нови Шие-на Кеси се Шие На Кристал Маслиново Злато/сребрена Ноктот База Strass 4mm-8мм Користат За Прибор

DEN 157.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
4mm 1440 pcs, 5mm 720pcs, 6mm 288pcs, 7mm 144pcs, 8mm 144pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
TENGJIAN
Стил:
Pointback
Број На Модел На:
SS16/SS22/SS28/SS34/SS38
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
Маслиново масло
Ноктот материјал:
Бакар
Ноктот боја:
Злато / Сребрена
Големина:
4mm/5mm/6mm/7mm/8mm

Стоката во категоријата