.

.

Везана Занаети 14CT unprinted везови француски DMC Квалитет Смета Крстот Бод Колекции Маслото Пред Бања обрасци

Везана Занаети 14CT unprinted везови француски DMC Квалитет Смета Крстот Бод Колекции Маслото Пред Бања обрасци

DEN 1465.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
поставете везови:
Везана
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
44.3 x 58.1 cm
Шема:
Пред Бања

Стоката во категоријата