.

.

JIGU Лаптоп со Батерија За HP 593553-001 593562-001 HSTNN-Q62C H0F74AA HSTNN-CB0W HSTNN-F01C HSTNN-F02C HSTNN-I78C HSTNN-I79C

JIGU Лаптоп со Батерија За HP 593553-001 593562-001 HSTNN-Q62C H0F74AA HSTNN-CB0W HSTNN-F01C HSTNN-F02C HSTNN-I78C

DEN 546.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
593553-001 593562-001 HSTNN-Q62C
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата Боја:
Црна
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата