.

.

5pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Дупка Големина 1.2 mm Магнетни Clasps Круг Кожа Кабелот Хривнија Крајот Капи Конектор За Накит Одлуки F5277

5pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Дупка Големина 1.2 mm Магнетни Clasps Круг Кожа Кабелот Хривнија Крајот Капи Конектор

DEN 217.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Големина:
1.2mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
0g
Производ Карактеристики:
Нерѓосувачки Челик Затворач
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
нерѓосувачки челик магнетски затворач
Дупка Со Дијаметар Од:
1.2 mm
боја:
тон сребро.
Функција:
Нерѓосувачки Челик Затворач
Функција:
кожа кабелот на конекторот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Функција:
магнетни clasps 1.2 mm
useage:
магнетни clasps за изработка на накит
Тип:
крајот капи
Стил:
connectore за изработка на накит

Стоката во категоријата