.

.

AC85-265V Модерна Ѕид Светилки Железо 10W Sconce Спалната соба Ноќни Applique Murale Топло Бела LED Ѕид Светилка Скалите Aisle Home Светла

AC85-265V Модерна Ѕид Светилки Железо 10W Sconce Спалната соба Ноќни Applique Murale Топло Бела LED Ѕид Светилка Скалите

DEN 1488.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Абажур Боја:
Бела, Црна
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V
Бренд Име:
RFHLX
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
До & Долу
Примена:
Кревет Во Соба
Карактеристики:
заштеда на енергија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
led ѕид светлина
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Гаранција:
5 години
Боја На Каросеријата:
Алуминиум
Се применуваат:
Aisle bedsides ТВ ѕид
Инсталација Тип:
Монтажа на ѕид

Стоката во категоријата