.

.

Автомобил стил 2 парчиња/set Нерѓосувачки челик Прстен трим штекер воздухот се пропустливи decorationl за Форд Фокус 2 2005- автомобил додатоци

Автомобил стил 2 парчиња/set Нерѓосувачки челик Прстен трим штекер воздухот се пропустливи decorationl за Форд Фокус

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0.2cm
Бренд Име:
EAZYZKING
Име На Модел:
FSLPD04
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
4cm
Модел Година:
2012-2013
Автомобил Производител:
Ford
Автомобил модел:
за форд
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
NO
Објектот Должина:
6cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0.15kg

Стоката во категоријата