.

.

AC DC 5V 1А 2,5 mm 2.1 mm Приклучок Адаптер за Напојување Полначот AC Штекер Патнички Адаптер НИ Plug Конвертор се Префрлите CE CCC ROHS

AC DC 5V 1А 2,5 mm 2.1 mm Приклучок Адаптер за Напојување Полначот AC Штекер Патнички Адаптер НИ Plug Конвертор се

DEN 78.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Приклучок Тип:
US
Употреба:
Рутер,Префрлување,Звучници,ЦД Плеер,Монитори
Излез Тип На:
DC
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
US
врска:
Приклучок Во
Излезниот Напон:
5V 2A
Влезен Напон:
ac 100-240v
Текст фреквенција:
50-60Hz
Излез:
5V 2A
Должина на кабел:
100cm
DC Plug Димензија:
5.5 мм X 2,5 mm(5.5 мм X 2.1 mm Компатибилен)
сертификација:
CE,CCC,RoHS

Стоката во категоријата