.

.

1 st LED Светло Вода Kraan Допрете Глави Temperatuursensor RGB Сјај LED Туш Streamen Badkamer douchekraan 3 Kleur veranderende

1 st LED Светло Вода Kraan Допрете Глави Temperatuursensor RGB Сјај LED Туш Streamen Badkamer douchekraan 3 Kleur

DEN 39.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Број На Модел На:
FX573
Бренд Име:
ICOCO
Кујна Тапа Додатоци Тип:
LED Светло Тапа
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка Вентил Core
Дијаметар:
24mm(Надворешен навој)
Случај Боја:
Сребро.
Објектот големина на:
32*24mm

Стоката во категоријата