.

.

Црвениот Кристал Циркон Со Мулти Бел Кристал Циркон 925 Sterling Silver Фабрика цена Прстен За Жените, Големината 6 7 8 9 10 11 F1479

Црвениот Кристал Циркон Со Мулти Бел Кристал Циркон 925 Sterling Silver Фабрика цена Прстен За Жените, Големината

DEN 479.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F1479
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
6mm
Функција:
Порака Потсетник
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Weinuo
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Стоката во категоријата