.

.

Нови Ni-МЗ 40mAh 3.6 V Rechargable Battery Клетки Б RTC CMOS #03

Нови Ni-МЗ 40mAh 3.6 V Rechargable Battery Клетки Б RTC CMOS 03

DEN 46.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
Број На Модел На:
40mAh 3.6 V
Бренд Име:
Т&E
Тип:
NI-МЗ
Големина:
3.6V

Стоката во категоријата