.

.

Oulm Види Луксузен Бренд Човек Ткаенина Srap Кварц-Гледајте во Часовникот Машки Повеќе Време Зони Плоштадот Спортски Часовници montre homme

Oulm Види Луксузен Бренд Човек Ткаенина Srap Кварц-Гледајте во Часовникот Машки Повеќе Време Зони Плоштадот Спортски

DEN 432.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Должина:
26cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Повеќе Временска Зона
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Oulm
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
50mm
Пол:
Мажи
Бендот Материјал Тип:
Ткаенини
Бендот Ширина:
26mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Види Oulm 3364
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни
Нето тежина:
За 99.7 g
Watchband:
Ткаенини со Кожа
Повеќе Временска Зона:
3 Бира сите да можат да работат
Само Може Да Ја Живот Водоотпорен:
Но, не може да пливање или нуркање

Стоката во категоријата