.

.

100pcs/многу Месинг ќор-сокак Spacer М2 Женски x М2 Женски 12mm

100pcs/многу Месинг ќор-сокак Spacer М2 Женски x М2 Женски 12mm

DEN 170.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
100pcs/многу М2*12mm Месинг ќор-сокак Spacer
Бренд Име:
Junter
Стандард:
Дувачкиот Ќор-Сокак Spacer
Материјал:
Дувачкиот C3604
Големина:
M2*12mm

Стоката во категоријата