.

.

Симпатична Ширина 7/8(22mm) 100yards/тркалаат Двојно Лице Сатен Лента За Деца DIY Свадба Бесплатен Превозот

Симпатична Ширина 7/8(22mm) 100yards/тркалаат Двојно Лице Сатен Лента За Деца DIY Свадба Бесплатен Превозот

DEN 454.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
7/8
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
22mm
Шема:
Полна Боја
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
MR:
Еко
is_customized:
Yes
боја:
196Colors

Стоката во категоријата