.

.

DG01 Професионални 1.5 mm Neoprene Топло Нуркање Ракавици Нуркањето Високо Квалитетни Ракавици За Сурфање Spearfishing Нуркањето

DG01 Професионални 1.5 mm Neoprene Топло Нуркање Ракавици Нуркањето Високо Квалитетни Ракавици За Сурфање Spearfishing

DEN 201.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L
Број На Модел На:
DG01
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Материјал:
1.5 mm Neoprene

Стоката во категоријата