.

.

Најдобар квалитет 2 ПАРЧИЊА ATTINY13A-SSU ATTINY13A IC MCU 8BIT 1KB ФЛЕШ 8SOIC Бесплатен превозот

Најдобар квалитет 2 ПАРЧИЊА ATTINY13A-SSU ATTINY13A IC MCU 8BIT 1KB ФЛЕШ 8SOIC Бесплатен превозот

DEN 25.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
ATTINY13A-SSU
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
ATTINY13A-SSU
Температурата На Работа:
ATTINY13A-SSU
Напон:
ATTINY13A-SSU
Состојба:
Нови
Пакет:
соп-8

Стоката во категоријата