.

.

Зелен Камен Dangle Обетки Вистински 925 Фунта на Сребрена Капка ® за Обетки Зелена Боја за Жената како Подароци Подароци

Зелен Камен Dangle Обетки Вистински 925 Фунта на Сребрена Капка ® за Обетки Зелена Боја за Жената како Подароци Подароци

DEN 189.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LBLS
Број На Модел На:
SJE0005
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Jade
Материјал:
Jade

Стоката во категоријата