.

.

10 x 27A MN27 12V Алкална Батерија

10 x 27A MN27 12V Алкална Батерија

DEN 78.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Номиналниот Напон:
12v
Бренд Име:
Т&E
Број На Модел На:
27A
Номиналниот Капацитет:
21mAh
Тип На Батерија:
Алкална
Големина:
8x28.8
Номиналниот Напон:
12v
Големина:
8x28.8

Стоката во категоријата