.

.

50pcs Контролер Проводници Филм Спроведување на Филмот Тастатурата flex Кабел За PS3 Контролер ( SA1Q194A)

50pcs Контролер Проводници Филм Спроведување на Филмот Тастатурата flex Кабел За PS3 Контролер ( SA1Q194A)

DEN 672.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
is_customized:
yes
Бренд Име:
ChengHaoRan
Број На Модел На:
SA1Q194A
SONY Модел:
PlayStation3
Со USB:
no
SONY Модел:
PlayStation3

Стоката во категоријата