.

.

4 Примачи Моќ AC220 Volt 30A 1 Канал Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Home на Smart Control SKU: 5318

4 Примачи Моќ AC220 Volt 30A 1 Канал Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Home на Smart Control SKU: 5318

DEN 949.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Гаранција:
Нови
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола

Стоката во категоријата