.

.

DoreenBeads Памук Шиење Ткаенина Лента рачно изработени DIY Занает Беж Проголта Шема Само Лепило 15mm Широк,1 Тркалаат(10Yards)

DoreenBeads Памук Шиење Ткаенина Лента рачно изработени DIY Занает Беж Проголта Шема Само Лепило 15mm Широк,1 Тркалаат(10Yards)

DEN 141.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
B53396
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Техника:
Жакард
Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Бренд Име:
DoreenBeads

Стоката во категоријата