.

.

Најновите 100 компјутери 125Khz Rfid EM4100 ID Круг Монета Ознаки за Контрола на Пристап Guard Турнеја Патрола Систем Пункт

Најновите 100 компјутери 125Khz Rfid EM4100 ID Круг Монета Ознаки за Контрола на Пристап Guard Турнеја Патрола Систем

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прочитајте Опсег:
3-9cm
Фреквенција:
125KHz
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
30mm
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Чип Капацитет:
256
Број На Модел На:
TK4100
боја:
жолта црна, бела
Фреквенција:
125KHz
Големина:
30мм
чипови:
TK4100
Дијаметар:
30/40mm
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата