.

.

DoreenBeads Organza Сатен Бебе Туш Лента подарок пакување DIY занаети свадба Бела Сина Цвет Бебе Момче 25мм,1 Тркалаат(18.4 М)

DoreenBeads Organza Сатен Бебе Туш Лента подарок пакување DIY занаети свадба Бела Сина Цвет Бебе Момче 25мм,1 Тркалаат(18.4

DEN 172.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
B44694
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
organza
Стил:
Никој
Шема:
Геометриски
Техника:
Печатени
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DoreenBeads
Ширина:

Стоката во категоријата