.

.

AC DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ КАБЕЛ За DELL INSPIRON 15Z 1570 17R N7010 DD0UM9TH102

AC DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ КАБЕЛ За DELL INSPIRON 15Z 1570 17R N7010 DD0UM9TH102

DEN 214.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DBJBA
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
За DELL INSPIRON 15Z 1570 17R
Излезна Струја:
AC DC МОЌНОСТ ЏЕК За Dell
Излезниот Напон:
AC DC МОЌНОСТ ЏЕК За Dell
AC DC Моќност Џек:
AC DC Моќност Џек

Стоката во категоријата