.

.

Бесплатен превозот Nordost ОДИН XLR interconnect кабел обложено со Злато, XLR приклучок

Бесплатен превозот Nordost ОДИН XLR interconnect кабел обложено со Злато, XLR приклучок

DEN 1920.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
Примена:
DVD Плеер
Конектор Б:
Oxyacid Слободни Бакар
Пол:
Машко-Машки
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар
Број На Модел На:
один
Бренд Име:
бакар боја
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Тип:
аудио кабел
Пакување:
без оригиналниот
Должина:
1.0 M
конектор:
XLR да XLR

Стоката во категоријата