.

.

Mxfans Црна RC1:10 На Патот Автомобил & Лебдат Автомобили Пластични Тркала Rim & Мазни Гуми Сет на 4

Mxfans Црна RC1:10 На Патот Автомобил & Лебдат Автомобили Пластични Тркала Rim & Мазни Гуми Сет на 4

DEN 232.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
Mxfans
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Материјал:
Пластични
Надградба На Делови/Додатоци:
Лебдат феталниот кожата мазна и 12 црна тркала
Гума материјал:
Пластични
Rim Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Надворешниот Дијаметар:
65mm/2.56in
Внатрешен Дијаметар:
45mm/1.77 во
Хексагонални спојка:
12mm/0.47 во
Ширина:
26mm/1.02in
Тежина:
112g

Стоката во категоријата