.

.

Домот Мода Модерните Жени Змија Синџир Сина Камен Геометриски Pendant Ѓердан Фабрика Трговија На Големо

Домот Мода Модерните Жени Змија Синџир Сина Камен Геометриски Pendant Ѓердан Фабрика Трговија На Големо

DEN 463.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Сина
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
3cm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
46+7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
xl01036a
Бренд Име:
kissme
Производство име :
Змија Синџир Сина Камен Геометриски Pendant Ѓердан
боја:
Сина
Материјали:
Смола.Стакло.Цинк Легура
Тежина:
69g
клучни зборови:
Цирконот Ѓердани
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
змија синџир ѓердан
Накит Функција:
pendant ѓердан

Стоката во категоријата