.

.

СКАРА@FUKA 4Pcs Алуминиум Легура Вратата Внатрешни работи на Говорникот се Покрива Рамка на Вратите Налепница Одговара за Jeep Cherokee 2014 година 2015 година

СКАРА@FUKA 4Pcs Алуминиум Легура Вратата Внатрешни работи на Говорникот се Покрива Рамка на Вратите Налепница Одговара

DEN 1175.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
2014 година 2015 година
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Име На Модел:
Jeep Cherokee
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
ОДГОВАРА ЗА:
Jeep Cherokee
Направен во :
Алуминиум легура
Инсталирајте место:
Вратата Внатрешни Работи На Говорникот Се Покрива

Стоката во категоријата