.

.

Лофт Стил Едноставна Модерната LED Pendant Светлина Тела Гроздобер Индустриски Осветлување трпезарија Железо Виси Светилка Затворен Осветлување

Лофт Стил Едноставна Модерната LED Pendant Светлина Тела Гроздобер Индустриски Осветлување трпезарија Железо Виси

DEN 2112.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,PSE,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Hotel Соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Абажур Боја:
Злато
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Бренд Име:
IWHD
Број На Модел На:
Лофт Droplight
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1

Стоката во категоријата