.

.

0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм За LG Премиер 2 II / Bello 2 II / Max X155 5.0

0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм За LG Премиер 2 II / Bello 2 II

DEN 40.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
LG
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Екран Заштита Shield Заштитна Guard Зајакнато Покрива Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Калено Стакло
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.26 мм, 2.5 D Лак Работ
Тврдост:
9H
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер
Компатибилен Модел:
За LG Премиер 2 II / Bello 2 II / Max X155 5.0 Инчен

Стоката во категоријата