.

.

Gzhengtong Авто клима уред светло течење детектор алатка Fluoroscopic Течење Тест Светло Заштитни Очила УВ Боја Алатка

Gzhengtong Авто клима уред светло течење детектор алатка Fluoroscopic Течење Тест Светло Заштитни Очила УВ Боја Алатка

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
метал и пластика
Година:
До 2015
Име На Модел:
208
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
Gzhengtong
Објектот Должина:
15cm
Специјални Функции:
Протекување Светло За Полнење
Тип На Објект:
Авто клима уред алатка
Објектот:
Протекување Светло За Полнење
Одговара:
автомобил климатизација
автомобил климатизација:
r134a r12
алатка:
R134a Поправка Алатки
Пакет:
Флуоресцентни масло, Очила, Протекување Фенерче
Автомобил Производител:
Универзална
светлина:
28 LED или 14 LED
Тест Масло:
2.5 ml

Стоката во категоријата